Mix+Smash: Marvel Mashers

Mix+Smash: Marvel Mashers dla Android

Dynamiczna i bardzo wciągająca gra mobilna, która pozwala na mnóstwo personalizacji

Fani komiksowych kaparów pokochają Mix + Smash: Marvel Mashers. Ten arcade inspirowany beat em upami do niektórych z najpotężniejszych bohaterów Ziemi przeciwko sobie w dynamicznej i bardzo wciągającej grze mobilnej, która pozwala na ton... Zobacz pełny opis

Fani komiksowych kaparów pokochają Mix + Smash: Marvel Mashers. Ten arcade inspirowany beat em upami do niektórych z najpotężniejszych bohaterów Ziemi przeciwko sobie w dynamicznej i bardzo wciągającej grze mobilnej, która pozwala na ton personalizacji. Wszyscy twoi faworyci są tutaj, w tym Groot, Captain America, Iron Man i Spider-Man. Najnowsza odsłona popularnej serii Marvela zawiera Red Hulk , Hulkbuster Armor i Ultimate Spider-Man .

Wyposażony w nowe moce i umiejętności superbohatera, łatwo można wygrać kombinacje, które wygrają, pokonując przeciwników. Podobnie jak w przypadku innych tytułów z Mix + Smash: Marvel Mashers, możesz stworzyć swojego superbohatera , z wyjątkowymi umiejętnościami i mocami. Połącz specjalne umiejętności swoich ulubionych bohaterów w MixLab, tworząc bezkonkurencyjnego mistrza, który z łatwością trafia na przeciwnika.

W tej najnowszej odmianie Mix + Smash pojawiają się nowe wyzwania, nowe areny bojowe i środowiska oraz torby nowych ruchów do opanowania. Ci, którzy po grze, która przetestuje ich strategię, polubią Mix + Smash: Marvel Mashers. Nie chodzi tylko o opanowanie ruchów, ale o zrozumienie kombinacji i walczących rytmów, jeśli chcesz stworzyć najlepszego możliwego wojownika. Gdy zostaniesz wyszkolony i gotowy do walki z dużymi wrogami, nie będziesz miał niedoboru złoczyńców do walki. Ligi robotów do przebycia, wraz z niebezpiecznymi super złoczyńcami, takimi jak Loki, Doktor Octopus i sam Ultron.

Wybierz najlepsze elementy z każdego superbohatera i zapakuj je w jedną, nie do pobicia jednostkę. Kiedy już wykonasz ruchy, uwolnij niszczycielskie kombinacje w trybie Smash, dając większe szanse na wywalczenie ciosu przeciwnika. Nie zapomnij zrobić błyskawicznej chwili zwycięstwa. Wygraj wygrywający cios i złap zrzut ekranu, aby to udowodnić, a następnie opublikuj swoje zwycięstwo na Facebooku, aby zaprosić znajomych do wzięcia udziału i zabrać cię. W ofercie jest wiele bonusów i nagród, w tym ekskluzywne szorty online, dzięki którym gracze mogą zagłębić się w uniwersum Marvela. Należy pamiętać, że chociaż podstawowa gra jest darmowa, istnieją opcjonalne zakupy w aplikacji, które można wykonywać za prawdziwe pieniądze.

· Stwórz własne, NAJLEPSZE zaskoczenie bohatera z efektownym mashiem bohatera!

· Obejrzyj dwa ekskluzywne spodenki Marvel Super Hero Masher!

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na android

Mix+Smash: Marvel Mashers

Download

Mix+Smash: Marvel Mashers 1.3

Opinie użytkowników o Mix+Smash: Marvel Mashers

Sponsorowany×